SEBASTIAN TERKA-4

DZIĘKUJEMY ZA TWOJA APLIKACJĘ!

GRATULACJE! Właśnie ukończyłeś pierwsze kroki do rozwoju swojej firmy, automatyzacji, cyfryzacji i jej skalowania!

Dowiedz się, co teraz się stanie:

KOLEJNE KROKI

1. Mój zespół i ja sprawdzimy czy jesteś dobrym kandydatem na bezpłatną sesję strategii i jak dokładnie możemy Ci pomóc w skalowaniu Twojej firmy.

2. Zadzwonimy do Ciebie, dokładnie o tej samej porze, o której zarezerwowałeś swoją sesję strategii i dowiemy się jak wygląda obecnie Twoja sytuacja, co chcesz osiągnąć i jak możemy Ci pomóc.

3. Jeżeli wszystko będzie w porządku na sesji strategii i będziemy mogli Ci pomóc zaprezentujemy Ci strategię oraz kroki do wdrożenia w Twoim biznesie, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Rozmowa jest zupełnie darmowa. Bez względu na koniec rozmowy dostaniesz wspaniały feedback na temat tego w jakiej sytuacji jesteś i co musisz zrobić aby ją polepszyć.

Zapamiętaj: Proces aplikacji jest otwarty dla nowych osób tylko przez krótki okres czasu. Także upewnij się, że w ciągu najbliższych 48 godzin będziemy mogli skontaktować się z Tobą pod numerem, który nam podałeś.

Nie możemy się doczekać, aż z Tobą porozmawiamy! Darmowa sesja strategii to mój dar dla świata przedsiębiorców, który dał mi mnóstwo wiedzy i doświadczenia.

Nastał czas aby aby oddać to wszystko właściwym ludziom aby skalowali i zarabiali więcej w swoich firmach.

Z pozdrowieniami,
Sebastian Terka

×
×

Koszyk