udl_logo_wersja_podstawowa bez tła_20170507

Dla Posiadaczy Aut Premium

Co Możesz Zrobić, Aby Zabezpieczyć Twoje Luksusowe Auto Przed Uszkodzeniami Aby Wyglądało Wyjątkowo Atrakcyjnie Dając Ci Satysfakcję i Prestiż mimo upływu czasu?

Konrad Goral Specjalizuje się w przywracaniu i zabezpieczeniu ekskluzywnego wyglądu luksusowych aut oraz podnoszeniu wartości. Pomógł ponad 300 Klientom przeprowadzając profesjonalne zabiegi renowacji i zabezpieczania, dając przy tym możliwość doświadczania tego co najpiękniejsze w autach premium, mimo upływu czasu.

Dlaczego Rozmowa?

Zaplanujemy działania, które uwolnią Cię od stresu związanego z tym jak zabezpieczyc Twoje Auto Premium by uchronic je przed utratą atrakcyjnego wyglądu i jak zadbać byś mógł w pełni korzystać z prestiżu, który oferuje tak długo jak tylko chcesz.

Aplikuj Na Rozmowę

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Konrad lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą rozmowę.

Krok 3

Będziesz mógł inaczej spojrzeć na swój samochód i jego stan.

Kim Jest Konrad Goral?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Gotów Aby Czerpać Jeszcze Więcej Przyjemności Ze Swojego Auta Premium?

Detailing Aut Klasy Premium

×
×

Koszyk