SEBASTIAN TERKA-4

Dla Firm Usługowych

Dowiedz Się Jak Docierać Do Dużo Większej Ilości Klientów, Przekonać Ich Do Wybrania Twojej Firmy Oraz Pozycjonowania Twojej Firmy Jako Jedynego Możliwego Wyboru Dla Każdego Z Klientów

Dlaczego Rozmowa?

Teraz nie zaoferujemy Ci darmowego ebooka, książek, szkoleń czy wątpliwej jakości usług agencyjnych. To po prostu nie działa.

Tylko indywidualnie stworzony dla Twojej firmy plan, który jest oparty obecną sytuacją oraz audytem działań pozwoli Ci dokonać prawdziwych zmian w biznesie.

Z tego powodu, zespół naszych specjalistów przeanalizuje Twoje obecne położenie oraz wskaże rozwiązania wszystkich problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Pokażemy Ci, dlaczego powszechna wiedza o tworzeniu reklam i ogólne praktyki są nieskuteczne w kontekście Twojego biznesu. Dowiesz się, dlaczego tworzenie contentu oraz Twoje obecne działania blokują rozwój Twojej firmy.

Chcemy podkreślić, że jeżeli nie jesteś osobą gotową do zmiany struktury sprzedażowej, nie będziemy mogli Ci pomóc.

Możemy sobie pozwolić na robienie takich konsultacji biznesowych bezpłatnie ponieważ około 30% osób po takiej rozmowie decyduje się na dalszą współpracę i rozwój swojego biznesu pod naszym okiem.

Pozostałe 70% wychodzi z tej rozmowy z szeroko otwartymi powiekami i ogromną klarownością w kierunku tego jakie mogą podjąć dalsze kroki w swoim biznesie żeby móc docierać do wartościowych klientów którzy rozwiną ich biznes. Rezygnując z większości dotychczasowych działań marketingowych.

Gwarantujemy Ci, że to będzie najbardziej otwierająca oczy i transformująca rozmowa na temat Twojego biznesu w Twojej karierze.

Aplikuj Na Rozmowę

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak