SEBASTIAN TERKA-4

Jak Coachowie, Konsultanci, Trenerzy i Firmy Usługowe Pozyskują 5-50 Klientów Tygodniowo z FB ADS, Zwiększają Swoje Przychody Dwukrotnie i Uzyskują Prawdziwą Swobodę W Prowadzeniu Firmy

Ta strategiczna sesja pokazuje co zrobić krok po kroku, aby zwiększyć ilość klientów z Facebook Ads® i przestać błądzić w nadziei na lepsze wyniki w przyszłości

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Oto Czego Się Dowiesz Podczas Bezpłatnej Sesji Strategicznej

Kliknij poniżej i zacznij przygodę do zwiększenia swoich dochodów

Wybierz swój termin sesji strategicznej

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Sebastian lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą sesję strategii.

Krok 3

Będziesz mógł inaczej spojrzeć na swoją firmę oraz odnajdziesz klarowną wizję na jej rozwój.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.