SEBASTIAN TERKA-4

Nowe Szkolenie Sebastiana Przedstawia Metodę Na Pozyskiwanie Klientów Na Autopilocie Przez Coachów, Konsultantów i Firmy Usługowe Poświęcając Na Wszystko Tylko 5 Godzin Tygodniowo

2020-2021 pozyskaliśmy 500 klientów. To szkolenie pokazuje jakie zmiany w komunikacji naszych konsultacji wprowadziliśmy aby to osiągnąć

IMG_20200613_205746

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Oto Czego Się Dowiesz Z Darmowego Treningu Wideo

Kliknij poniżej i skopiuj te metody do swojego biznesu

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

×
×

Koszyk

SEBASTIAN TERKA-2
PRAWIE GOTOWE...

Daj Mi Znać Gdzie Wysłać Dostęp Do Treningu

BONUS: Dostaniesz także dostęp do naszej ekskluzywnej grupy na FB