SEBASTIAN TERKA-4

Pomożemy Ci napisać, ustawić i włączyć reklamy na Facebook'u przyciągające Ci klientów... Za ułamek ceny agencyjnej.

Korzystaj z profesjonalnych porad w programie mentoringu reklam na Facebooku, który spłaca się sam każdego miesiąca!

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Kluczowe elementy IQ Scalling

Nasza społeczność jest dla właścicieli biznesów, którzy chcą pomocy w ulepszeniu ich reklam i lejków sprzedażowych, tak aby mogli zwiększyć ilość rozmów z klientami, sprzedaż i swoją dochodowość.

Wyzwanie

Jesteś rozerwany pomiędzy różnymi dostępnymi strategiami marketingowymi i sfrustrowany przez różne niuanse, zmiany algorytmów i opinie na temat tego co działa najlepiej w Facebook Ads… Chcesz w końcu pozyskiwać kontakty do potencjalnych klientów oraz sprzedaż w najlepszym możliwym koszcie, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej osoby, która by Ci pomogła. Chcesz wiedzieć więcej o Facebook Ads, targetowaniu, landing page’ach i reszcie spraw marketingowych.

Plan gry

Zyskaj te benefity naszego klubu kiedy dołączysz:

  • Co obecnie działa – bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami z zakresu Facebook Ads! Każdego miesiąca dzielę się trikami i nowościami jak radzić sobie z aktualizacjami algorytmów i najnowszymi strategiami, nowymi rzeczami do testów i innymi rzeczami. Nie będziesz już więcej czuł się jakbyś był w ciemnym pokoju, szukając wyjścia. Będę informował Cię na bieżąco tak abyś miał jasność i pewność, której tak bardzo Ci brakowało w tworzeniu kampanii. 

  • Cotygodniowe  grupowe Q&A – Przyjdziesz ze swoimi Facebookowymi i marketingowymi pytaniami na spotkania na żywo na Zoomie i otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz. Nieważne, czy masz pytania odnośnie targetowania, tekstu reklamy, obrazka, landing page’a, problemów technicznych i ich rozwiązań, a może nawet odnośnie Twoich ofert i cen… pokryjemy wszystkie te tematy i dużo więcej na spotkaniach.

  • Prywatny czat dla uczestników – Rozmawiaj i poznawaj innych uczestników IQ Scalling w programie aby zostać w biegu po zwycięstwo. Rozwijaj znajomości z innymi, wspaniały przedsiębiorcami takimi jak Ty! Członkowie mogą także zadawać pytania na czacie pomiędzy sesjami Q&A.

  • Comiesięczna szansa na audyt lejka sprzedażowego – Każdego miesiąca wybieramy 4 – 6 lejków i analizujemy je, aby znaleźć obszary do poprawy. Sprawdzamy co działa dobrze i jaką obrać strategię na skalowanie. Członkowie społeczności mogą zgłosić swoje uczestnictwo do comiesięcznego audytu.

Rezultat

Wreszcie poczujesz się komfortowo i w pełnej kontroli nad swoimi reklamami i lejkami sprzedażowymi. Twoje reklamy będą produkowały lepszej jakości kontakty i więcej sprzedaży i wsadzą Cię do wyścigówki, którą jest rozwój Twojej firmy!

Wymagania

Jeżeli chcesz być częścią klubu, musisz mieć pragnienie ulepszenia swoich umiejętności i wiedzy wokół reklam Facebook Ads, Tik Tok Ads i Google Ads. Wyciągniesz najwięcej z klubu jeżeli będziesz osobą, która poddaje się procesowi, poświęca się oraz jest skupiona na rezultacie.

Sprawdzimy czy Twoja firma ma potencjał do wzrostu na rozmowie, podczas której dostaniesz także kierunek dla swojej reklamy (do kogo targetować reklamę, kto jest Twoim klientem, czego oczekuje). Wartość takiej konsultacji to 899 złotych.

Aplikuj już teraz!

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Wyznaje zasadę, że pieniądz lubi ciszę. Potwierdza tezę, iż do rozwoju firmy wystarczy kilka lejków sprzedażowych oraz dobrze skrojona oferta.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

Gotów Aby Przenieść Swój Biznes Na Wyższy Poziom?

Jeżeli szukasz zmiany, chcesz wyjść z błędnego koła tych samych zysków w swojej firmie umów się na rozmowę i porozmawiajmy o tym co będzie dla Ciebie na prawdę ważne oraz co staje na drodze do Twojego rozwoju.

×
×

Koszyk