SEBASTIAN TERKA-4

Dla Firm Sprzedających Usługi, Konsultacje Lub Szkolenia

Jak stworzyć system generujący klientów na życzenie i przestać martwić się ich ilością

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Zaufało nam ponad 200 firm.

Dlaczego Rozmowa?

Teraz nie zaoferujemy Ci darmowego ebooka, książek, szkoleń czy wątpliwej jakości usług agencyjnych. 

Jest powód, dla którego to wszystko nie działa – tam po prostu nie ma wglądu w Twoją sytuację, personalizowanej porady eksperta i odpowiedzialności za Twoje wyniki.

Przyzwoitość nakazuje oferować rozwiązania, które mają rzeczywisty wpływ na zmianę.

Indywidualnie stworzony dla Ciebie plan, który jest oparty o obecną sytuacją w Twojej firmie oraz audyt działań pozwolą Ci dokonać prawdziwych zmian w biznesie.

Z tego powodu, zespół naszych specjalistów przeanalizuje Twoje obecne położenie oraz wskaże rozwiązania wszystkich problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Możemy sobie pozwolić na robienie takich konsultacji biznesowych bezpłatnie ponieważ około 30% osób po takiej rozmowie decyduje się na dalszą współpracę i rozwój swojego biznesu pod naszym okiem.

Pozostałe 70% wychodzi z tej rozmowy z szeroko otwartymi powiekami i ogromną klarownością w kierunku tego jakie mogą podjąć dalsze kroki w swoim biznesie żeby móc docierać do wartościowych klientów którzy rozwiną ich biznes. Rezygnując z większości dotychczasowych działań marketingowych.

Gwarantujemy Ci, że to będzie najbardziej otwierająca oczy i transformująca rozmowa na temat Twojego biznesu na przestrzeni ostatnich lat.

Aplikuj Na Rozmowę

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Sebastian lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą sesję strategii.

Krok 3

Będziesz mógł inaczej spojrzeć na swoją firmę oraz odnajdziesz klarowną wizję na jej rozwój.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

Gotów Aby Przenieść Swój Biznes Na Wyższy Poziom?

Jeżeli szukasz zmiany, chcesz wyjść z błędnego koła tych samych zysków w swojej firmie umów się na rozmowę i porozmawiajmy o tym co będzie dla Ciebie na prawdę ważne.

×
×

Koszyk