SEBASTIAN TERKA-4

Pozyskuj Dużo Więcej Klientów Z Reklam Facebook ADS Na Swój Coaching, Usługi Doradcze, Terapię Lub Swoje Kursy

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Na czym polega nasza główna oferta "Zrobimy to za Ciebie"?

Jeżeli jesteś gotowy aby zatrudnić w swojej firmie światowej klasy ekspertów, którzy przeniosą Twoje generowanie kontaktów i wykładniczo rozwiną Twój biznes to jest to, to czego szukasz (i potrzebujesz).

Wyzwanie

Znaleźć właściwą osobę do skalowania swojego biznesu, która jest doświadczona w tworzeniu planów marketingowych, komunikacji, lejkach i Facebook ADS… I wie jak połączyć to wszystko w całość aby zarabiać dla Ciebie miliony.

 

Plan akcji

Zatrudnić Sebastiana i jego zespół.

 

Rezultat

Będziesz mieć eksperta, będącego integralną częścią Twojego zespołu, tworząc i wdrażając plan marketingowy prowadzący do osiągnięcia celów dotyczących przychodów.

Będziesz mieć zaufanego doradcę, z którym będziesz mógł współpracować aż do osiągnięcia optymalnych kosztów reklamy i do pozyskania tak dużej liczby wartościowych leadów jak Twoja firma i Twój zespół będą mogli obsłużyć. Będziesz mieć spokój umysłu wiedząc, że Twój biznes jest w dobrych rękach.

 

Wymagania

Co jest w pakiecie?

Inwestycja

5000 złotych miesięcznie + 10% miesięcznego budżetu

Oferta jest limitowana do 10 firm.

Zapisy kończą się wraz z rokiem kalendarzowym.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

Gotów Aby Przenieść Swój Biznes Na Wyższy Poziom?

Jeżeli szukasz zmiany, chcesz wyjść z błędnego koła tych samych zysków w swojej firmie umów się na rozmowę i porozmawiajmy o tym co będzie dla Ciebie na prawdę ważne oraz co staje na drodze do Twojego rozwoju.

×
×

Koszyk