SEBASTIAN TERKA-4

Jak Małe i Średnie Firmy Zwiększają Wyniki Finansowe A Ich Właściciele Uzyskują Prawdziwą Swobodę W Prowadzeniu Biznesu?

Na sesji strategii precyzyjnie zdiagnozujemy Twoją sytuację oraz powiemy Ci, co musisz zrobić aby przenieść swoje wyniki finansowe na wyższy poziom.

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów. To są firmy, które podwoiły swoje wyniki.

Nie wierzymy w cząstkowe rozwiązania, bo one po prostu nie działają.
Ta strategiczna sesja pokaże Ci, co zrobić krok po kroku, aby zwiększyć ilość klientów z Facebook Ads® i przestać błądzić w nadziei na lepsze wyniki w przyszłości.

Zaplanujemy Twoje działania sprzedażowe i ich ciąg logiczny pod Twoje produkty lub usługi, abyś mógł uzyskać swobodę biznesowego działania

Wybierz swój termin sesji strategicznej

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Sebastian lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą sesję strategii.

Krok 3

WYCHODZISZ Z GOTOWYM PLANEM DZIAŁANIA I ROZWOJU SWOJEJ FIRMY.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty.

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium. 

Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

×
×

Koszyk