Zbuduj nowy biznes coachingowy i zacznij zarabiać 10-15 tysięcy złotych miesięcznie

BEZPŁATNA ROZMOWA WSTĘPNA DO PROGRAMU MENTORINGOWEGO

ZACZNIJ PRZYCIĄGAĆ KLIENTÓW GOTOWYCH ZAPŁACIĆ CI PIENIĄDZE ZA TWOJĄ WIEDZĘ I ROZWIĄZANIE ICH PROBLEMU

Oto Czego Się Dowiesz Podczas Bezpłatnej Rozmowy

Zaufało nam ponad 200 firm.

Dlaczego Rozmowa?

Teraz nie zaoferujemy Ci darmowego ebooka, książek, szkoleń czy wątpliwej jakości usług agencyjnych. 

Jest powód, dla którego to wszystko nie działa – tam po prostu nie ma wglądu w Twoją sytuację, personalizowanej porady eksperta i odpowiedzialności za Twoje wyniki.

Przyzwoitość nakazuje oferować rozwiązania, które mają rzeczywisty wpływ na zmianę.

Indywidualnie stworzony dla Ciebie plan, który jest oparty o obecną sytuacją w Twojej firmie oraz audyt działań pozwolą Ci dokonać prawdziwych zmian w biznesie.

Z tego powodu, zespół naszych specjalistów przeanalizuje Twoje obecne położenie oraz wskaże rozwiązania wszystkich problemów, z którymi obecnie się zmagasz.

Pokażemy Ci, dlaczego powszechna wiedza o tworzeniu reklam i ogólne praktyki są nieskuteczne w kontekście Twojego biznesu. Dowiesz się, dlaczego tworzenie contentu oraz Twoje obecne działania blokują rozwój Twojej firmy.

Chcemy podkreślić, że jeżeli nie jesteś osobą gotową do zmiany struktury sprzedażowej i myślenia, nie będziemy mogli Ci pomóc.

Możemy sobie pozwolić na robienie takich konsultacji biznesowych bezpłatnie ponieważ około 30% osób po takiej rozmowie decyduje się na dalszą współpracę i rozwój swojego biznesu pod naszym okiem.

Pozostałe 70% wychodzi z tej rozmowy z szeroko otwartymi powiekami i ogromną klarownością w kierunku tego jakie mogą podjąć dalsze kroki w swoim biznesie żeby móc docierać do wartościowych klientów którzy rozwiną ich biznes. Rezygnując z większości dotychczasowych działań marketingowych.

Gwarantujemy Ci, że to będzie najbardziej otwierająca oczy i transformująca rozmowa na temat Twojej przyszłości jaką kiedykolwiek odbędziesz.

Rozmowa trwa 30 minut i sprawdzimy na niej czy Twój biznes i ekspertyza mają potencjał do rozwoju.

Aplikuj Na Rozmowę

Krok 1

Wybierz z kalendarza dogodny dla Ciebie termin oraz odpowiedz na pytania.

Krok 2

Sebastian lub osoba z zespołu skontaktują się z Tobą i przeprowadzą z Tobą sesję strategii.

Krok 3

Będziesz mógł inaczej spojrzeć na swoją firmę oraz odnajdziesz klarowną wizję na jej rozwój.

Co Sprawia, Że Ludzie Których Trenujemy Osiągają Sukces?

Tak na prawdę, nie ma w tym żadnego „sekretu” – ja i mój zespół zwracamy uwagę na szczegóły i jesteśmy bardzo skupieni na detalach. Poniżej są składniki sukcesu, o których mówi 93% naszych klientów:

Odpowiedni System

To wszystko zaczyna się od podstaw – kiepski system, kiepskie wyniki. Zaczynanie ze sprawdzonym planem gry, który setki naszych klientów wdrożyły i osiągnęły rezultaty robi dużą różnicę. Szczególnie jeżeli dopiero zaczynasz.

Prędkość Implementacji

Zamiast marnować tygodnie i miesiące na idealny moment do startu, pilnujemy aby nasi studenci podejmują działanie. Rozpoczęcie szerzenia idei wymaga energii. Wiedząc, że w początkowej fazie odpada najwięcej firm, trzeba tutaj utrzymać odpowiedni napęd.

Tworzenie Umiejętności

Ludzie, którzy są w stanie osiągnąć długotrwałe zmiany w swoim życiu robią to, ponieważ wypracowali zestaw umiejętności ponad „instrukcjami krok po kroku”, które blokują rozwój na etapach wzrastania biznesu. Dzięki temu potrafią dostosować się do zmian.

Społeczność Zwycięzców

Jesteś pod wpływem ludzi, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Dlatego łatwiej robić przeskok w życiu i biznesie, jeżeli istnieje społeczność, która wzajemnie siebie dopinguje i wzmacnia. Spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach i feedback od zespołu trenerskiego to dodatkowy atut.

Mentalne Zmiany i Przełomy

Często mamy do czynienia ze starymi, archaicznymi wzorcami myślowymi i ograniczającymi przekonaniami w sobie, które blokują nas, gdy wzrastamy.  Częścią naszej pracy jest również zapewnienie transformacji mentalnej i przeniesienie Cię na wyższy poziom. W krótkim czasie nasi uczniowie zdają sobie sprawę, że mogą myśleć inaczej o świecie, innych ludziach i sobie.

Ciągłe Doskonalenie

Zatrzymanie się w miejscu to pewny upadek biznesu. Status „quo” jest po to, aby go kwestionować. Wszystkie nowe metody, które pokazujemy naszym uczniom są przetestowane na nas. Wdrażamy nowe odkrycia aby być na bieżąco, dlatego nasze procesy szkoleniowe są stale ulepszane.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

Gotów Aby Przenieść Swój Biznes Na Wyższy Poziom?

Jeżeli szukasz zmiany, chcesz wyjść z błędnego koła tych samych zysków w swojej firmie umów się na rozmowę i porozmawiajmy o tym co będzie dla Ciebie na prawdę ważne oraz co staje na drodze do Twojego rozwoju.

×
×

Koszyk