SEBASTIAN TERKA-4

Coachowie, specjaliści i eksperci...

Oto, jak rezerwujemy od 30 do 50 spotkań wysokiej jakości każdego miesiąca na autopilocie

Bez codziennego publikowania w mediach społecznościowych, wysyłania nieproszonych wiadomości prywatnych, czy wydawania tysięcy na reklamę.

Obejrzyj case study teraz 👇

Stworzymy z Tobą system sprzedażowy (taki jak jest na wideo), który przyniesie Ci minimum 30 rozmów miesięcznie.

Czy chcesz przyciągnąć więcej klientów do swoich indywidualnych i grupowych programów?

Czy obecnie polegasz na wyczerpujących cyklach sprzedażowych, codziennym pojawianiu się w mediach społecznościowych i wysyłaniu nieproszonych wiadomości prywatnych z nadzieją, że ktoś się zapisze?

Czy jesteś zmęczony wkładaniem tyle wysiłku w przyciąganie nowych klientów, nie otrzymując wiele w zamian?

Czy życzyłbyś sobie, aby nie musieć ciągle publikować na mediach społecznościowych, lub aby nie musieć poświęcać tyle czasu na marketing i generowanie leadów, a zamiast tego skupić się na faktycznej pracy dla swoich klientów?

Co gdyby istniał sposób na generowanie 30-50 spotkań w twoim kalendarzu, każdego miesiąca, w trybie automatycznym – bez konieczności twojego udziału?

Tak, abyś mógł po prostu pojawić się na rozmowach handlowych i przekształcić każdego ciepłego leada w płacącego klienta?

Tak, abyś mógł w końcu zacząć szybko zwiększać swoje dochody, w niezawodny i przewidywalny sposób każdego miesiąca?

Abyś mógł zrezygnować z rollercoastera dochodów i w końcu zacząć tworzyć pewne, regularne dochody w swoim biznesie?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Specjalizujemy się w pomaganiu coachom w zapełnianiu ich kalendarzy spotkaniami z ich wymarzonymi, idealnymi klientami  każdego miesiąca. Wszystko zrobione z Tobą, poprzez poprowadzenie Ciebie krok po kroku. 

I osiągnęliśmy to, korzystając z kompletnie odwróconego modelu, którym chcę się podzielić na tej właśnie stronie...

Model, który stosujemy, został wykorzystany przez trenerów z całego świata do umówienia setek spotkań wysokiej jakości w ich kalendarzach każdego miesiąca.

Zapisują klientów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej…

… nie musząc NIC robić, aby generować te spotkania i klientów.

… a co najlepsze, mają więcej czasu na skupienie się na coachingu i na robieniu rzeczy, które kochają najbardziej.

"Te miesiące są dla nas ciężkie..."

Wyobraź sobie, że twój kalendarz wygląda tak każdego tygodnia, jak szybko mógłbyś sprzedać do 3-5 klientów na tydzień?

Chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza część posiadania kalendarza pełnego spotkań każdego miesiąca?

Nie musisz już marnować czasu na gonienie potencjalnych klientów, którzy nie są zainteresowani współpracą z tobą lub którzy przestali się odzywać.

Teraz będziesz spędzać czas tylko na rozmowach z osobami, które naprawdę chcą skorzystać z twoich usług – które przyszły do CIEBIE.

Moglibyśmy łatwo wypełnić całą tę stronę setkami historii sukcesu, ponieważ wykorzystaliśmy nasz model w setkach branż na całym świecie.

Więc jeśli chcesz zacząć rozwijać swój biznes coachingowy w niezawodny, skalowalny, pasywny sposób z 30-50 spotkaniami każdego miesiąca…

Zarezerwuj rozmowę poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Zejdź do kalendarza poniżej, wybierz dogodny dla Ciebie czas i datę.

Do zobaczenia podczas rozmowy. Nie mogę się jej doczekać !

Znajdź ciche miejsce na czas rozmowy. Upewnij się, że jest spokojnie i przygotuj coś do robienia notatek. Ponieważ omówimy wszystko, co będziesz musiał zrobić. Z niecierpliwością czekam, aby Ci pomóc.

Chcesz więcej informacji o naszym rozwiązaniu? Posłuchaj niektórych z naszych klientów tutaj!

Paweł "Viking" Pawlak

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu.

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

×
×

Koszyk