SEBASTIAN TERKA-4

Dla Coachów, Konsultantów i Specjalistów

Skopiuj i wklej do swojego biznesu jeden element aby docierać do 5 - 50 klientów gotowych do zakupu w ciągu następnych 7 dni

Sebastian Terka osobiście przeszkolił ponad 200 klientów z całego świata, jak tworzyć oferty, reklamy, lejki sprzedażowe oraz zarządzać sprzedażą skalując firmę i zwiększając ilość klientów.

Oto Czego Się Dowiesz Podczas Bezpłatnej Rozmowy

Zaufało nam ponad 200 firm.

Dlaczego Rozmowa?

90% coachów, konsultantów i specjalistów nigdy nie zapełni w 100% swojego grafiku bez właściwej pomocy…

To nie ich wina, nie byli nauczeni, że można łatwiej i szybciej tworzyć reklamy. 

Nie musisz iść tą drogą.

Pokażemy Ci, co dokładnie robimy aby generować dla siebie 5 do 50 klientów miesięcznie i jak nasi klienci osiągają to samo, używając naszych strategii.

Zarezerwuj swoją konsultację dzisiaj i zobacz jak możesz osiągnąć podobne rezultaty i zrobić to zdecydowanie szybciej niż Ci się to wydaje.

Jesteś gotowy na szybki proces zmiany, który oszczędzi Ci tygodni albo miesięcy ciężkiej pracy?

Poniżej znajduje się kalendarz.

Podsumowując, oto co odkryjesz na bezpłatnej sesji strategii:

  • Jak umawiać od 5 do 50 spotkań ze swoimi klientami w ciągu jednego tygodnia bez budowania skomplikowanych systemów sprzedażowych

  • Dokładny proces, którego używamy do pomagania 43 naszym klientom przejść z miejsca, gdzie polegają na poleceniach lub mają skomplikowany marketing do miejsca gdzie mogą wybierać z kim pracują

  • Jak rozwiązać największy problem, z którym obecnie zmagasz się dotyczący Twojego marketingu 

UWAGA. Chcielibyśmy podkreślić, że ta konsultacja jest dla osób, które chcą szybko zacząć pozyskiwać więcej umówionych sesji ze swoimi klientami w krótkim czasie. Wpisz swoje dane poniżej, aby zabezpieczyć swoje miejsce na konsultacji. 

Co Sprawia, Że Ludzie Których Trenujemy Osiągają Sukces?

Tak na prawdę, nie ma w tym żadnego „sekretu” – ja i mój zespół zwracamy uwagę na szczegóły i jesteśmy bardzo skupieni na detalach. Poniżej są składniki sukcesu, o których mówi 93% naszych klientów:

Odpowiedni System

To wszystko zaczyna się od podstaw – kiepski system, kiepskie wyniki. Zaczynanie ze sprawdzonym planem gry, który setki naszych klientów wdrożyły i osiągnęły rezultaty robi dużą różnicę. Szczególnie jeżeli dopiero zaczynasz.

Prędkość Implementacji

Zamiast marnować tygodnie i miesiące na idealny moment do startu, pilnujemy aby nasi studenci podejmują działanie. Rozpoczęcie szerzenia idei wymaga energii. Wiedząc, że w początkowej fazie odpada najwięcej firm, trzeba tutaj utrzymać odpowiedni napęd.

Tworzenie Umiejętności

Ludzie, którzy są w stanie osiągnąć długotrwałe zmiany w swoim życiu robią to, ponieważ wypracowali zestaw umiejętności ponad „instrukcjami krok po kroku”, które blokują rozwój na etapach wzrastania biznesu. Dzięki temu potrafią dostosować się do zmian.

Społeczność Zwycięzców

Jesteś pod wpływem ludzi, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Dlatego łatwiej robić przeskok w życiu i biznesie, jeżeli istnieje społeczność, która wzajemnie siebie dopinguje i wzmacnia. Spotkanie z ludźmi o podobnych poglądach i feedback od zespołu trenerskiego to dodatkowy atut.

Mentalne Zmiany i Przełomy

Często mamy do czynienia ze starymi, archaicznymi wzorcami myślowymi i ograniczającymi przekonaniami w sobie, które blokują nas, gdy wzrastamy.  Częścią naszej pracy jest również zapewnienie transformacji mentalnej i przeniesienie Cię na wyższy poziom. W krótkim czasie nasi uczniowie zdają sobie sprawę, że mogą myśleć inaczej o świecie, innych ludziach i sobie.

Ciągłe Doskonalenie

Zatrzymanie się w miejscu to pewny upadek biznesu. Status „quo” jest po to, aby go kwestionować. Wszystkie nowe metody, które pokazujemy naszym uczniom są przetestowane na nas. Wdrażamy nowe odkrycia aby być na bieżąco, dlatego nasze procesy szkoleniowe są stale ulepszane.

Kim Jest Sebastian Terka?

Sebastian Terka zaczął swój pierwszy biznes mentoringowy w branży sprzedażowej w 2014 roku, który wszedł na skalę 300 klientów miesięcznie oraz około 3000 leadów w ciągu kwartału. Do 2019 Sebastian stworzył 4 info produkty i każdy z nich przebił granicę 500 tysięcy złotych przychodu. 

W 2020 roku zautomatyzował całość oraz odszedł od niskopłatnych produktów, przechodząc na stawki premium zarabiając pierwszy milion w ciągu kwartału. Będąc doradcą ds. sprzedaży w kilkunastu firmach zarabiających kwoty siedmiocyfrowe przeniósł doświadczenie tam zdobyte z zakresu online marketingu, generowania leadów, skalowania oraz cyfryzacji na nowy projekt biznesowy.

Dzisiaj wraz z zespołem 10+ specjalistów przeszkolił ponad 200 klientów z zakresu skalowania ich firm generując dla nich ponad 200 milionów złotych przychodu.

Głosy naszych klientów...

Paweł "Viking" Pawlak

Gotów Aby Przenieść Swój Biznes Na Wyższy Poziom?

Jeżeli szukasz zmiany, chcesz wyjść z błędnego koła tych samych zysków w swojej firmie umów się na rozmowę i porozmawiajmy o tym co będzie dla Ciebie na prawdę ważne oraz co staje na drodze do Twojego rozwoju.

×
×

Koszyk